Telegram: Raamat: Tänapäeva lapsed on sündinud ülesandega panustada ühiskonna üldisesse vaimsesse arengusse

“Alanud kuldajastul pannakse täiskasvanute vaimne teadlikkus ja armastusevõime proovile. Ei piisa tervislikest eluviisidest – vajalik on laiendada oma teadvust, võimet teisi omaks võtta ja igal tasandil toetada,“ kirjutab Taanist pärit lektor ja vaimutasandi selgeltnägija Anni Sennov, kes on tuntud ka isiklikku teadvust avardava AuraTransformatsiooni meetodi loojana. Algselt finantsalal karjääri teinud naine sukeldus 90ndate keskel vaimsesse maailma ja on tänaseks kirjutanud üle 20 raamatu, mis käsitlevad energiat ja teadvust, isiklikku arengut, uue aja lapsi ja inimsuhteid. Avaldame lugemiseks katkendi tema 22. raamatust “Kuldajastu, kuldne Maa“, mis ilmus äsja eesti keeles (lisaks inglise, rootsi, taani ja jaapani keeltele).


Uue ajastu koidik

Miljoneid aastaid on Maa olnud päikesesüsteemi teistelt planeetidelt saabuvate energiate ja teadmiste integreerumise epitsenter, mistõttu suuremale osale inimkonnast on elu kujunenud parajaks väljakutseks.

Me kõik oleme saabunud üle kosmose erinevatest paikadest, et eksperimenteerida, õppida ja mängida lõpututes võimalustes, millest kokku moodustub inimelu. Paljud on tulnud, et end proovile panna, sest planeet Maa on ainus paik kosmoses, kus on esindatud nii vaimne kui ka materiaalne energia. Maine looming leiab aset hästi füüsilisel ja nähtaval tasandil, isegi kui vaim on loomisprotsessis täielikult esindatud. Seega on Maa äärmiselt populaarne sihtkoht teiste universumite olemite ja olendite jaoks, kes on massiliselt soovinud inimkehasse sündida.

Planeet Maa on alati lahkelt vastu võtnud kõiki, kes on tahtnud tema vaimses-materiaalses energias oma teadvust avardada. See tähendab aga, et Maa elanikuna pole meile antud võimalust igapäevaelus naabreid valida, sest peame sobituma siin toimuvasse suuremasse integratsiooniprotsessi.

Õnneks on asjad hakanud muutuma, sest maiade kalendri lõpuga 12. detsembril 2012, hakkas Maal koitma uus ajastu – kuldajastu.

Kuldenergia ehk puhas materialiseeriv jõud on miljoneid aastaid varjul olnud sügaval Maa sisemuses, oodates aega, mil meie, inimesed, oleme valmis seda konstruktiivselt kasutama planeedi ja inimkonna heaks. Lõpuks on Maa asunud täieõiguslikult rolli, mis on alati olnud määratud talle täita. Enam ei ole ta nõus omaks võtma kogu siia saabunud hea ja halva energia, justkui oleks see tema enda oma ega vaata vaikides pealt, kuidas siia saabunud külalised õpivad elu ja vaimset-materiaalset loomist viisil, millega nad olid harjunud oma koduplaneedil.

Mitte kõik energiad, mis jõudsid siia kosmose eri paigust ja meie päikesesüsteemi teistelt planeetidelt, ei sobitunud Maa puhta vaimse-materiaalse energiastruktuuriga. Seetõttu pidi Maa toime tulema külalistega, kes olid küll kutsutud integratsioonipeole, kuid kes käitusid hoopis teisiti, kui inimesed ja loomad Maa peal.

Tasakaalu olemust tõlgendati mitmeti ja kahetsusväärselt taandus paljudes kultuurides lõpuks kõik isiklikule materiaalsele ahnusele. Lisaks selgus, et paljudele teiste planeetide olenditele ei olnud siinsed energiad vastuvõetavad ja nad ei mõistnud kuidas elada Maal tasakaalus. Nüüd, mil Maa on tagasi saanud õigused, mis tal olid enne suurt integratsiooniplaani, saabub siia taas rahu, kuigi ehk mitte selliselt, nagu enamik inimesi eeldab.

Maa võib olla paradiis neile, kes mõtlevad ja loovad positiivselt, ning põrgu neile, keda vallutavad konfliktid, hirm ja negatiivne energia. Kuid ta pole alati olnud õiglane inimeste suhtes, kes on pidanud läbima palju elukatsumusi, isegi kui nad on olnud väga lahked ja armastavad.

Seda kõike poleks juhtunud, kui Maa oleks algusest peale vastutanud siin toimuva eest. Sest kui taimed saavad kasvada ilma inimese sekkumiseta ja loomad vabalt liikuda, siis ongi tavaliselt tegu paradiisiga. Seni, kuni ilmub välja keegi ülimateriaalse mittevaimse hoiakuga tegelane, kes ehitab loodusesse hotelli, et teenida korralikult raha. Mitte et palju raha teenimises midagi valesti oleks. Viis, kuidas inimesed raha kasutavad, näitab selgelt, kui vaimsed või inimlikud nad on ja kuivõrd kooskõlas on nad Maa ja talle omase energiaga.

Hingetasandi karma- ja reinkarnatsioonisüsteem on olnud peamine elutingimuste looja, sest sellele on aegade algusest inimkonna vaimne areng üles ehitatud. Saades kord osaks hinge reinkarnatsioonisüsteemist, ei pääsenud sealt enne, kui olid läbinud mitmete elude jooksul kõikvõimalikud väljakutsed.

Õnneks on tänapäeva uue põlvkonna jaoks, kes kõik on sündinud uuenenud energiaga, võrreldes eelmiste põlvkondadega, teisiti. Nii nagu elektroonikamaailmas toimub seadmete uuendamine, toimub seesama nähtav evolutsioon igas inimeses, kellel on huvi ja potentsiaali. Tegelikult on kogu nüüdisaja arvutitesse ja muudesse seadmetesse kodeeritud info loodud kõrgsageduslike inimeste poolt, kellel on sügav huvi kaasaja evolutsiooni vastu.

Tänapäeval on kõik lapsed sündinud vaimutasandil ja puhta kristallenergiaga auras, ja mis kõige tähtsam, neil ei ole ettemääratud saatust, karmat ega teatud kindlat eluteed, mida mööda käia. Nad võivad valida mistahes raja seni, kuni nad täidavad oma vaimset-materiaalset dharmat ja eluülesannet, mis on tavaliselt pühendatud tasakaalu loomisele ja teadvuse avardamisele oma vahetus ümbruses ja kaugemal.

Paljud tänapäeva lapsed on sündinud siia ilma, et mõjutada oma vanemaid ja teisi täiskasvanuid rohkem uskuma kõrgemasse väesse ja iseendasse. Suur osa täiskasvanutest peab mõistma, et kunagi pole liiga hilja hakata elama oma elu ja üritada asju paremaks muuta. Paljud noored on vabatahtlikult võtnud omale rohkem kui ühe eluülesande, sest neile meeldib avardada oma vaimset ja inimlikku teadvust ning uurida elu võimalusi Maa loomingulises vaimses-materiaalses energiasfääris.

Mitte kõik täiskasvanud ei suuda järgida uue ajastu lapsi ja noori, ilma et nad ei tegeleks oma teadvuse piiride laiendamisega. Seepärast ongi tänapäeva lapsed sündinud ülesandega panustada ühiskonna üldisesse vaimsesse arengusse. Nad ei ole tulnud, et oma vanemate ja eelnevate põlvkondade kombel elementaarset õppima asuda.

Alanud kuldajastul pannakse täiskasvanute vaimne teadlikkus ja armastusevõime proovile. Ei piisa tervislikest eluviisidest – vajalik on laiendada oma teadvust, võimet teisi omaks võtta ja igal tasandil toetada.

Maa kuldenergia ei luba veel tuhandetel aastatel mööduda, enne kui leitakse hea ja tasakaalustatud lahendus praegustele probleemidele. Suurel osal nüüdisaja täiskasvanutest ei saa olema kerge elada elu, mis sunnib neid vastu võtma uusi, sisemise tõega kooskõlas olevaid otsuseid. Nüüd, mil keha ja vaim on ühinemas, hakkame kõik kiirgama oma sisemist olemust armastuse ja elutarkusena, aga kui meis on negatiivsed ja võimukad energiad, siis kiirgame endast välja ka vastupidist.

Kurjus kerkib esile selgemini kui kunagi varem, sest kuldajastul muutuvad iga inimese olemus ja kavatsused nähtavaks kõigile. See tähendab, et ei saa enam valetada iseendale ega teistele. Tõde tuleb alati päevavalgele, nii et sisemisest ja välimisest isiksusest saaks kokku üks ja ainus.

Kuigi planeet Maa on võimalustemaa, ei saa kuldne vaimne-materiaalne energia kättesaadavaks ahnetele ega isekatele. Hinda läheb tasakaal individuaalse ja ühiskondliku vahel, nii et egoism ja ahnus kaovad maisest teadvusest. Seega peab kuldenergial selgelt vahet tegema heal ja halval. Maine nähtavus aitab ilmutada uut kauakestvat maist tasakaalu, kus Maa kuldne loov energia ja elujõud toetab ainult head. Loodetavasti motiveerib see inimesi paremaks muutuma.

Kuldenergia ei väljenda end läbi ühe inimese või nähtava ja käegakatsutava füüsilise energia. See ilmutab end läbi Maa enda, aktiveerides loodusõnnetusi ja mõjutades ilma. Peagi saab seda tunda suur hulk inimesi ja loomi, muutes meie mõttemaailma, nägemusi, tundeid, suhteid, majandust jne. Niisiis kui inimesed peaksid arvama, et suudavad Maad alistada, siis varsti saavad nad targemaks. Kuldajastu näitab, et planeet Maa on igal tasandil palju intelligentsem kui eales oskasime ette kujutada.

Toimetas Sander Soomaa

Allikas: http://www.telegram.ee/vaimsus/tanapaeva-lapsed-on-sundinud-ulesandega-panustada-uhiskonna-uldisesse-vaimsesse-arengusse