Õnnelikuks tööga

Steve Nobel

15.35 €

Soodushind: 8.88 €

OSTA
Töö ei pea endast kujutama rasket taaka ja vaevanägemist. Tulles vastu oma tõelisele kutsumusele teha seda, mida hing soovib, on meil võimalik kogeda, et ka töö võib olla see, mis õndsaks teeb.

Sulatades uudselt ühte budismi, neuro-lingvistilise programmeerimise ja taoismi ideed ja praktikad, kutsub Nobel revolutsioonilisele muutuste teele töörügajaid, kes on oma ametis endamisi tundnud, et töö vaid piirab nende elu ja raiskab nende väärtuslikku aega. Raamat jagab juhiseid, kuidas tunda ära endas peituvad anded ja märgata võimalusi neid ellu rakendada. Isegi kõige väiksemad muudatused mõtteviisis igapäevatööst võivad meid juhatada muljetavaldavate tulemusteni oma õnne rajamise teel, lubab Nobel.

Paljud inimesed kannatavad praegusel ajal mingil moel oma töö pärast. Ilmnegu see siis stressi, ületöötamise, alahinnatuse või millegi muuna. Kannatused ei ole seda väärt, et neid kogeda. Kannatusi saab ära tunda, muuta ja kogeda midagi hoopis rõõmustavamat.

Oleme jõudnud uude huvitavasse ajastusse, kus vanad ideed ja mõttemallid töö kohta enam ei kehti. Kõrgelt hinnatud elutreener Steve Nobel seletab hästi lahti muutunud olu-korra töömaailmas ning juhatab meid järgima oma tõelist kutsumust ja südame häält. Sulatades ühte budismi, neuro-lingvistilise programmeerimise ja taoismi ideed ning praktikad, näitab autor, kuidas isegi kõige väiksemad muudatused mõtteviisis oma igapäevatööst lubavad meil tunda end tõeliselt õnnelikuna.

Suurepärane lugemine neile, kes soovivad leida eneseteostust, kuid pole julgenud seda seni otsima asuda või pole leidnud õiget teeotsa.
Raamatu autor seletab hästi lahti muutunud olukorra töömaailmas ja näitlikustab metafooride kaudu, kuidas leida töö, mis meid tõesti ka õnnelikuks teeb.

Tiina Saar
karjäärinõustaja


LEHEKÜLGI: 216 lk

MÕÕT: 150x227 mm

KÖIDE: pehme köide

ISBN: 9789949940226