Isiklik energiakaitse naistele

Anni & Carsten Sennov

9,99€ €

Soodushind: 8,00 €

OSTA
Tere tulemast uude ja paremasse maailma, kus ainult sina ise otsustad, kuidas oma isiklikku energiat kasutada!

Isikliku energia eest hoolitsemine on tähtis ja teadlik pidev tegevus. Soovime ju kõik, et meie igapäevaelus ja suhetes valitseks tasakaal. Raamatus toodud energiatööriistu ja -soovitusi kasutades õpid oma energiat ja iseennast hästi kaitsma.

Kõigil täiskasvanutel tuleb vahetevahel ette raskusi töö juures, vaidlusi naabri või pereliikmega jms. Lapsevanemad püüavad säilitada rahu, kui võsukesed üleannetuks muutuvad.

Nüüd saad teada, kuidas olukordi energeetiliselt lahendada, mil viisil toime tulla energiavampiirluse ja muu taolisega. Saad aimu, mis teatud olukordades tegelikult toimub ja millised on probleemide võimalikud tekkepõhjused, et suudaksid edaspidi sin nõrgestavaid juhtumeid vältida.

Siin esitatud informatsioon energiatest võib paljudele olla üsna uudne, kuid naised on olemuselt intuitiivsed ja loomupäraselt valmis holistiliselt mõtlema. Ole valmis raamatus kirjeldatud isikliku energiakaitse võtteid ka praktiseerima, et näha, kas need muudavad sinu elu, nii nagu on varasemalt muutnud paljude teiste elusid.

Käesolev teejuht on esimene „Isikliku energiakaitse“ sarjast, mis on kirjutatud just naistele mõeldes.

Peagi on samas sarjas ilmumas:
„Isiklik energiakaitse meestele“
„Isiklik energiakaitse noortele“
„Isiklik energiakaitse armastaja-paaridele“

Autorist veel: www.annisennov.com


LEHEKÜLGI: 48 lk

MÕÕT: 138x214 mm

KÖIDE: Pehmekaaneline

ISBN: 9789949993826